Rok dobiega końca. Czas na podsumowania i wybór tego, co było najlepsze. W najnowszym numerze magazynu Logo prezentuję 10 wyróżniających się premier ostatnich dwóch lat. Niszowyc i nie-niszowych.
Uprzedzam pytania. Rewelacyjna Pohadka miała być z zestawieniu, ale względy techniczne zaważyły na nieobecności tego pachnidła. Miał być również Lalique Hommage, ale ostatecznie przegrał z Cartier Declaration d'Un Soir.
Wybór obejmuje kompozycja z ostatnich dwóch lat. Do każdych perfum napisałem krótkie uzasadnienie.
Dla czytelników Nie Muzycznej to również wskazówka, jakich zapachów spodziewać się w nadchodzącym rozdaniu Księżycowych Albatrosów.
Gratulejszyn :D
OdpowiedzUsuńHahahaha! To ja się pytam w smsie, gdzie jest Lalique, a Ty mi odpowiadasz w artykule?! :P
* Olfaktorio. Przepraszam. Przepraszam. Ale jak odczytywałem smsa to byłem zajęty, a później jakoś tak zapomniałem odpisać.
OdpowiedzUsuńW każdym razie rozwiałem Twoje i pewnie dużej grupy czytelników pytania. :)
Lalique i Pohadka miały być, ale wyszło, jak wyszło.
OK, zatem wspaniałomyślnie Ci wybaczam :D
OdpowiedzUsuńZapomniałam wspomnieć jeszcze o tym, że bardzo podoba mi się tytuł artykułu. Ty go wymyśliłeś?
Marcin, znalazlam zapowiedz na przyszly rok, Ciebie , jako milosnika lukrecjowych delicji moze zainteresowac- Yves Rocher - Flowerparty by night - z migdalem, lukrecja i wanilia. Tak sobie pomyslalam, ze byc moze to cos dla Ciebie! Pozdrawiam- Feline
OdpowiedzUsuńTu Ci podrzucam link :
OdpowiedzUsuńhttp://makeupedia.se/yves-rocher-flowerparty-by-night
Pozdrowienia - Feli
No jak pisałam: Sisley, Noir Toma genialne,Cartier faktycznie lepszy niż Lalique choć zadziwia mnie Potion Dsquared jakoś nie czuje fenomenu tych zapachów, Woody jak najbardziej ale Potion?:)
OdpowiedzUsuńA mnie zastanawia to stwierdzenie: ,,względy techniczne zaważyły na nieobecności''.
OdpowiedzUsuńCzy problemem było to, że jest to kreacja marki niszowej i trudno dostępnej (a zapach właściwie niedostępny w ogóle)? Czy też zaważyło to, że LOGO to po prostu katalog z reklamami, a Ga. czy Ys. nie chciały ich wykupić?
Oczywiście rozumiem, że ten drugi domysł brzmi jak zarzut, ale proszę nie traktujcie go tak. Jestem zwyczajnie ciekawy (i pewnie nie tylko ja) co może znaczyć powyższe stwierdzenie. Czy można liczyć na jakąś wskazówkę?
Ciekawe zestawienie. :)
OdpowiedzUsuńAla.
ja myślę, że 10 dobrych męskich w ciągu ostatnich dwóch lat to naprawdę nie było.....
OdpowiedzUsuńchyba w 5 tak naprawdę można się zamknąć ;-)
ale to tylko moja subiektywna opinia
Dzięki za Cartiera !!!
niesamowity jest, a co sądzisz o Loewe?
napiszcie prosze gdzie mozna kupic omowione zapachy.Isabey czy my oud?
OdpowiedzUsuńI have learn several excellent stuff here. Certainly worth bookmarking for revisiting.
OdpowiedzUsuńI wonder how so much effort you put to make such a wonderful informative
web site.
Have a look at my blog - sciatica back pain