[NEWS] Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique

Pod względem długości nazw Guerlain bije ostatnio rekordy. Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique jest kolejnym tego przykładem. Mniejsza jednak o nazwę, kiedy wyobrażenie zapachu powoduje dreszcze.


Wersja meksykańska będzie trzecim odbiciem klasyka Shalimar w waniliowym lustrze. Dwie poprzednie wypadły wybornie, więc śmiem przypuszczać, że tym razem Guerlain nie zawiedzie. W nutach znajdziemy czekoladę i irysa, benzoin z opoponaksem, karmel oraz tonkę z wanilią. Brzmi bardzo dobrze.

Nosem kompozycji jest naczelny perfumiarz Guerlain - Thierry Wasser. Zgaduję, że perfumy te nie będą dostępne w Polsce. Są za to we Francji i tam kosztują 84 euro za 50 mL-owy flakon wody perfumowanej. To jedyna pojemność i jedyna forma koncentracji.

Info i fot. za nstperfume.com

Komentarze

 1. Brzmi interesująco! Ode a la vanille sur la route de Madagascar mam i kocham :) Te też muszę poznać koniecznie!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie nuty co do jednej-bajeczne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Tylko cena trochę przesadzona. to wychdzi prawie 500 złoty za 50 mililitrów

  OdpowiedzUsuń
 4. Perfumy pachną pewnie cudnie ....szkoda, że tak wysoka cena i że nie będą dostępne w Polsce....

  OdpowiedzUsuń
 5. te z wanilia z Madagaskaru mam i to 2 butelki. sa fajne ale jak to ostatnio u guerlaina roznie z ich trwaloscia i emanacja, nie ma bata jak perfumy sa mocne to i ph skory ich nie oslabi! A z trwaloscia i emanacja tych to tak srednio :(. Zastanawiam sie kiedy panu Wasserowi znudzi sie tworzenie kolejnych Shalimarow :) ale jak oczywiscie bede np w Amstrdamie to powacham i moze znowu kupie do kolekcji. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać