Blogi, które czytam, czyli LINKLOVE


Nie jestem fanem blogów. Z polskich czytam ledwie kilka i to tylko te, które dotyczą perfum, kosmetyków i mody męskiej. Uwielbiam za to przeglądać serwisy internetowe. Poniżej chciałbym polecić Wam te miejsca, które przykuwają moją uwagę.


Moim ostatnim odkryciem jest blog Asi - Ema Mija. Na stronę trafiłem przypadkiem, kiedy Google przeniosły mnie do posta traktującego o kolekcji perfum autorki. Później kilka klików... i dodałem blog do ulubionych. To miejsce kipiące dobrą energią.

Bloga Agaty - BeautyIcon.pl mógłbym nie polecać, bo pewnie i tak wiecie, że go uwielbiam. Ostatnio szukałem informacji o kosmetykach z linii Chanel Coco Noir oczywiście tam je znalazłem. A do tego porcja świetnych zdjęć.

Na blogu Doroty - Olfaktoria.pl - znajdziemy świetne outfity inspirowane perfumami. Ostatnim jest stylizacja nt. La Perla In Rosa realizowana we wnętrzach Likus Home Concept.


Komentarze

  1. dzięki za pokazanie bloga Ema Mija! czasem ciężko dotrzeć do perełek, poprzez gąszcz chłamu.....

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam recenzje Kevina z nstperfume.com - pogłębione, z humorem, bez nadecia. Ostatnio rozczytuje się na perfumeryjnym blogu z antypodow: whatmenshouldsmellike.com Jedne z najpiękniejszych zdjęć perfum jakie kiedykolwiek widziałem są właśnie tam.
    Raf

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać