Prezenty lutowe dla...

Z okazji dużych sukcesów naszej reprezentacji na Igrzyskach Olimpijskich Soczi 2014 postanowiłem rozdać kilka upominków dla Was.


Mam nadzieję, że prezenty przypadną Wam do gustu.

Pierwsze cztery upominki wędrują w ręce następujących osób:

1. Maria Przewłocka
2. Ewa Widyńska
3. Paulina Rutkowska

To nie koniec. W najbliższym czasie rozdam jeszcze kilka prezentów. Trzy Panie proszę o kontakt na FB przez prywatną wiadomość.

Czwarty upominek wędruje w ręce...

1. Katarzyna Wierzba

Kolejny do osoby podpisującej się jako:

1. Monika Monia

Ostatnie dwa upominki pójdą w ręce Panów:

1. Andrzej Troy
2. Wojtek Werner


Zaś perfumy ESTEE LAUDER MODERN MUSE wędrują w ręce pani Gabrieli Francuz. Bardzo proszę o kontakt z danymi do wysyłki (kontakt@nezdeluxe.pl)

Komentarze

 1. Nie wiem co napisać? Zapachami i perfumami zaczęłam interesować się od jakiegoś czasu i bardzo mi się to podoba. Zostanę wierną fanką Twojej strony i bloga. Serdecznie dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje dla dziewczyn :) Pewnie będą zadowolone :)

  OdpowiedzUsuń
 3. a to ten czwarty chyba dla mnie

  Pozdrawiam
  Ania P.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo się cieszę..Bardzo bardzo dziękuję :)))) Do stron które prowadzisz oraz bloga będę powracać zawsze..Jestem wierna i stała w takich sprawach ;) Wszystko co prowadzisz jest prowadzone z wielkim zaangażowaniem i wspaniałą pasją, wkładasz w to co piszesz całego siebie i dużo pracy a to się ceni i to bardzo.. Podobnie zresztą jak Dorotka do której też zaglądam i będę zaglądać. Wiele uczę się z Waszych wpisów są interesujące i ciekawe , pisane z sercem. Czyta się je lekko i z wielkim zaciekawieniem i zainteresowaniem . I to jest to co przyciąga i będzie przyciągać.. <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Strasznie się cieszę i bardzo dziękuję. Bloga i fanpage śledzę już od dłuższego czasu i chyba nigdy nie zrezygnuję, mnóstwo inspiracji, ciekawostek i przecódownuch perfum. Gratulacje i bardzo dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Marcin napisał 4 upominki do trzech osób, , co nie oznacza że dostaną go 4 osoby;p Kurcze ale zabłysnęłam nie ?;D MIŁEGO DNIA...:)

  OdpowiedzUsuń
 8. wow ale zazdroszczę :) gratuluję!
  Monika

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje dla kolejnej szczęściary :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziekuję ślicznie :) Ja równiez uwielbiam czytać posty,widać pisane z ogromna pasją :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Witam! Jestem tu po raz pierwszy, ale nie żałuję. Uwielbiam perfumy. Recenzje są urzekające i jak najbardziej trafione. Widać, że jesteś człowiekiem z ogromną pasją, a to się ceni. Na pewno nie zrezygnuję z zaglądania na bloga i stronę na facebook'u. Będę polecać je dalej, ponieważ na prawdę warto tu zaglądać. :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję :) Szczególnie Kasi Wierzbie :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Wspaniale :) serdecznie gratulacje :D

  OdpowiedzUsuń
 14. Ależ Monika Monia to nie kto inny jak Smerfetka, tylko obcięłam swoje nazwisko na facebooku, ,żeby zachować minimum prywatności:) Bardzo dziękuję , Marcinie potraktuję to jako prezent ja jutrzejsze oczywiście 18-ste( oczko) -urodziny:) Jeszcze raz bardzo dziękuję, aż poprawił mi się dość podły humorek:):):)

  OdpowiedzUsuń
 15. Monika Monia, gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Bardzo dziękuję i trzymam za Was kciuki, Marcin docenia ludzi kochających piękne zapachy , przyjdzie na was kolej dziewczyny:)

  OdpowiedzUsuń
 17. Ja też chciałabym oj chciała ;-)

  OdpowiedzUsuń
 18. Ojj ja również bardzooo zwłaszcza ze wiosna idzie ;)

  OdpowiedzUsuń
 19. Gratulacje dla panów:)

  OdpowiedzUsuń
 20. gratuluję!
  Pzdr
  Monika

  OdpowiedzUsuń
 21. No, fajnie, że chłopaki tez coś dostały :D Graty!

  Raf

  OdpowiedzUsuń
 22. Gratulacje dla Panów - dla Marcina brawo :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Marcinie - dziękuję i przyznam szczerze, że nigdy dotąd coś Takiego mnie nie spotkało - mam na myśli otrzymanie giftu za miłe spędzanie czasu na profesjonalnie prowadzonym blogu.

  Gratuluję wszystkim Paniom :)

  I Tobie Werneru!

  Troy

  OdpowiedzUsuń
 24. Ochłonąłem nieco, opanowałem podniosłe ciśnienie i jestem ;) Dzięki za gest! Zaskoczyłeś mnie Marcinie - myślałem, że płyniesz z tą falą niespodzianek na okoliczność 8 marca;) Gratuluję wszystkim Paniom :)
  Dobra - tyle gdyż widzę, że znowu - jak dość często na NdL dosięga mnie logorea;) Dzięki za radochę Marcinie, wszystkim - za gratulacje i miłe towarzystwo.

  Troy widzę, już był - on zawsze pierwszy;) Dzięki Stary!

  wojtek
  OdpowiedzUsuń
 25. Gratulacje :-)

  OdpowiedzUsuń
 26. Bardzo gratuluję wszystkim zaskoczonym miłymi niespodziankami :)

  OdpowiedzUsuń
 27. Gratulacje Pani Gabrielo strasznie Pani zazdroszczę :)

  OdpowiedzUsuń
 28. Dziękuję Paulino Rutkowska :-) I dziękuję autorowi bloga NdL za skuteczne umilenie poniedziałku :-) Napisałam już maila z danymi do wysyłki :-)

  OdpowiedzUsuń
 29. Jeszcze raz gratuluję Wszystkim obdarowanym :)

  OdpowiedzUsuń
 30. Chciałam bardzo, ale to bardzo podziękować za przemiły i prześliczny upominek Marcinie! I nie wiem dlaczego napisałeś ze skromne bo dla mnie to bardzo wypasiony prezent:) Dziękuję , a już moja starsza córka wyrwała mi z rąk wiesz co,;d...;JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKUJĘ,!!!
  Monika, Monika...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać