[NEWS] Loewe Aire EvasionHiszpańska marka Loewe lansuje nowe perfumy dla kobiet - Aire Evasion.


Zapach określany jest jako lekki, niewinny, kwiatowy. Ma nawiązywać do woni budzącej się do życia przyrody i być idealnym towarzyszem wiosny.

W nutach perfum znajdziemy gorzką pomarańczę, jabłko, herbatę, tuberozę, konwalię, jaśmin, piwonię, drewno cedrowe i sandałowe oraz białe piżmo

Perfumy Loewe Aire Evasion będą dostępne w pojemności 75 i 125 mL jako woda toaletowa.

Komentarze

 1. Jaki wiosenny flakon. Szkoda,że takie duże pojemności.

  OdpowiedzUsuń
 2. Marcinie przepraszam ze nie na temat, ale właśnie zaopatrywałam się w kolejny flakon Tea Rose i przypomniała mi się marialisa, dzięki której ten zapach poznaliśmy! Czy ona tu jeszcze zagląda , masz z nią jakiś kontakt, pisała tak dobrze zapowiadającego się bloga i od chyba 1,5 roku cisza:( Marialiso jesteś???

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe połączenie . Wydaje się ,że będzie to idealny , bezinwazyjny zapach idealny do pracy .

  OdpowiedzUsuń
 4. Herbata, konwalia i piwonia - te trzy nuty najbardziej mnie interesują. Mam nadzieję, że perfumy będą kojarzyły się z wiosną, ale mimo wszystko nie będą banalne. No cóż, dopisuję do listy i czekam na premierę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. W Sephorze i Douglasie w Madrycie jeszcze nie wiedzą, że ma być takie coś, a na Nez już szumi od spekulacji czy udany będzie to zapach czy ingrediencje dobre :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Konwalia, jaśmin, piżmo cóż to będzie za szaleństwo :) Myślę że to będzie coś :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tragedii brak, ale i szału nie ma. Dość niemrawe, w miarę przyjemne dla nosa, nic ambitnego dla konseserów. Generalnie słodkie, delikatne. Dla jabłkofobów zapachowo uwaga: jabłko przy poczatkowej fazie tzn pierwsze 15 min. jest dość wyczuwalne, ale nie jest też nachalne jakieś takie a'la płynowo-kąpielowe zielone jabłuszko. Moim zdaniem 4,5/10 przynajmniej po teście nadgarstkowym.
  Tyle ode mnie nt. Evasion

  Madzia

  OdpowiedzUsuń
 8. kojarzą mi się z delikatnością, subtelnością

  czarna :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać