Makijaż Chanel jesień/zima 2014/2015


Makijaż Chanel na sezon jesień-zima 2014-15


Chanel zaprezentowało najnowsze trendy w makijażu na sezon jesień/zima 2014/2015. Do łask powracają frywolne pastele, romantyczne sorbety. Królują róże i odcienie ecru.


Intensywne i mocne barwy lata zostaną stonowane, pokryte bielą i stracą cześć swojej mocy przechodząc w pastele. Brązy i ciemniejsze akcenty odchodzą do lamusa. Ich jedyną ostoją pozostaje brew. Ta wciąż ma być mocno zarysowana i widoczna. Kontur oka ozdobią piękne barwy sorbetu cytrynowego, miętowego i maliny. Optycznie powiększają środek oka i nadają mu kociego charakteru. Oczy to niewątpliwie główna scena dla jesienno-zimowego makijażu Chanel. Powieki zaś przyprószone są grafitem i subtelnie rozświetlone. Chanel proponuje również wykorzystanie różu na policzkach, co odświeża i oziębia cały makijaż. 
Fot i info: mat. prasowe

Komentarze

 1. I co ja zrobię... cudownie to wygląda na tych dziewczynach ale ja jakoś w takich barwach się nie widzę i znów zostanę z nudnym beżem, brązem itp. No może wprowadzę przynajmniej coś z granatu ale pomarańcz to nie dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładnie to może wygląda na pokazie mody bo na ulicy chyba bym tak nie wyszła

  OdpowiedzUsuń
 3. Zima ? Hmm... Niech ona sobie spokojnie odchodzi. Tak, to prawda, co pisze Nastka, ładne dziewczyny w ładnym make'up, ale proste dziewczyny, jak ja, wyglądają komicznie tak umalowane. Ewa M.

  OdpowiedzUsuń
 4. Modelki mają cerę alabastrową? czy anemiczną? Taka moda :) Ja zostaję przy swoim beżowym i niech już tak będzie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. a mnie się podoba srebrna baza dla tych wszystkich neonów. teoretycznie - za dużo, w praktyce - wyszło świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Artykuł sponsorowany.

  OdpowiedzUsuń
 7. Na standzie to wyglada mało ciekawie:) Cała magia Chanel to gdy sie zobaczy na żywo haha

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać