Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza w skórze, złocie i diamentach


Ekstrakt Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza we flakonie o objętości 1 litra?


Takie cuda zdarzają się wyłącznie w Dubaju. 

Powstała tylko jedna sztuka tych perfum. Włoscy artyści ręcznie tworzyli każdy detal, a perfumiarze specjalnie dla tej butelki stworzyli zapach w formie ekstraktu perfum.

Flakon wykonany jest z najwyższej jakości kryształu. Korek to czyste żółte złoto. Z tego samego kruszcu wykonano wstążkę, ale dodano akcenty z białego złota. Etykieta to pokryta złotem skóra, którą zdobią cztery najwyższej jakości bezbarwne diamenty.

Mógłbym mieć. Nawet biorąc pod uwagę, że zapach w wersji dla śmiertelników jest miałki i nijaki.

Komentarze

 1. Ciecz bym porozlewała po domu by ładnie pachniało , a flakon opyliła :) .

  Na poważnie . Nie mam dużego sentymentu do tej kompozycji . Nie zaskakuje mnie , ani nie czuję po aplikacji `` O BOŻE !!! TO WŁAŚNIE TO ! ``. Być może dlatego ,że jest to zapach , który był , jest i będzie się przewijał przez perfumeryjne półki pod postacią różnorakich nazw i marek .

  OdpowiedzUsuń
 2. zamiast tego flakonu wolalabym /w tej samej cenie / piekna bizuterie a na otarcie łez ekstrakt np. Shalimar bo No 5 akurat mam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Prawda jest tez taka ,ze w Dubaju / i chyba wogole w swiecie arabskim/ bardzo zwraca się uwagę na piękno i bogate zdobienie butelek do perfum . Często to prawdziwe dziela sztuki. A w srodku zapach jest często tak ciezki ,zarówno dla kobiet i mężczyzn , ze dla nas bylby trudny do noszenia. ale w tamtym klimacie pasuje, nawet dzieci chodza wyperfumowane :) Mysle ,ze europejskim perfumom znanych marek wcale nie latwo tam się przebic .

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładne nawet bardzo, buteleczka warta fortunę ale ja wolałabym mieć 100 innych niż jeden flakonik takiego śmierdziuszka ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Za litrowego Aliena dałabym sie pokroić :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać