Frederic Malle Eau de Magnolia [NEWS]Już w czerwcu debiutuje najnowszy zapach marki Editions de Parfums Frederic Malle o nazwie Eau de Magnolia.


Perfumy są debiutem Carlos Banaim, który wcześniej dla marki mieszał wyłącznie zapachy do pomieszczeń. W Eau de Magnolia wielką rolę powierzono bergamotce, która ma podkreślać cytrusowe akcenty występujące w aromacie naturalnej magnolii. Oprócz tego, w zapachu odnajdziemy wetiwer, paczulę, drewno cedrowe, ambrę oraz mech dębowy. Każdy nowy zapach tej marki to wielkie wydarzenie, więc ufam, że i tym razem Malle nie zawiedzie.

Trzeba jednak przyznać, że magnolia nie należy do najbardziej finezyjnych nut perfumerii. Stąd moje przeczucie, że może być różnie...

Komentarze

 1. Nie pamiętam już perfum, w których przewodnia była magnolia, i które jakiś czas temu miałam, ale racja, że magnolia nie urzeka. Wręcz mnie odpychała.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gucci ma zapach z magnolią w roli głównej z ttego co pamiętam, ale fakt, nie urzeka ;)

   Stanisław.

   Usuń
 2. Magnolia jest cudowna, ciekawe jak bedzie sie prezentowac z mchem.
  Nadia O.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdaje się a opinie na blogu, ale tak naprawdę możemy się naprawdę mile zaskoczyć.Może być rożnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałem okazję go wczoraj testować. Na początku ładne różowe kwiaty i tyle. Włożyłem bloter do kieszeni marynarki i... wieczorem wyjąłem, a tam piękne, ciepłe, egzotyczne drewno. Niesamowita transformacja! Poczułem się zachęcony do testów globalnych.

  Raf

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać