Kolekcja kosmetyków i perfum Agaty


Dostałem od Was ostatnio tak dużo zdjęć Waszych kolekcji perfum i kosmetyków, że narobiły się spore zaległości. Obiecuję, że wszystkie opublikuję.


Dziś prezentuję Wam kolekcję, którą przesłała mi Agata. Piękna, klimatyczna i z pazurem. Fanki luksusowej pielęgnacji również znajdą coś dla siebie. Zdjęcie powiększą się po kliknięciu nań. Miłego oglądania...

Przypominam, że wszystkie kolekcje perfum i kosmetyków czytelniczek Nez de Luxe znajdziecie tutaj: Kolekcje perfumKomentarze

 1. Ahh Dolce Vita! Kiedyś się ich dorobię!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zastanawia czy Agata lubi te wszystkie perfumy? Zdarza mi się kupić w ciemno np. palomę Picasso i ...zapach okropny, a sam widok flakonu mnnie denerwował więc pozbyłam się ich. Już wolę mieć 5 ulubionych niż 15 ...."nie moich zapachów".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Calkowicie sie zgadzam!!

   Usuń
  2. Mam to samo. Ostatnio pozbylam sie z 8 zapachow bo sam ich widok mnie denerwowal. Ale gdybym ich nie wydala to mialabym fajne zdjęcie :-).

   Usuń
 3. Gratuluje i podziwiam, śliczna pachnąca kolekcja :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Powiedziałabym, że równie piękna, co kosztowna ta kolekcja ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. fajna, wcale nie taka duża kolekcja. sporo klasyków :) nie ukrywam, że jak przeczytałam "kolekcja Agaty" od razu pomyślałam o moich flaszkach. flaszencjach. flaszuniach ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna kolekcja. Zostało mi tylko pozazdrościć :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię Dolce Vita, pamiętam jak przywiozłam je sobie z jednej z wycieczek, kojarzy mi się błogo i z wakacjami, czasem wolnym...
  Te wspomnienia... nieodłącznym ich elementem jest zapach!

  OdpowiedzUsuń
 8. powiało luksusem , gratulacje dla AGATY:)

  OdpowiedzUsuń
 9. dziękuję za publikację :) jest mi bardzo miło :) wszystkie te egzemplarze na zdjęciach, to moje "stare, sprawdzone zapachy",
  wcale nie jestem fanką jednego rodzaju zapachów- orientalnych, czy np kwiatowych... nie umiałabym się sklasyfikować :))
  niektóre z nich to już kolejna i kolejna butelka. stare zużyte flakony wyrzucam, a brakuje tu kilku sztuk, do których muszę wrócić, bo się mocno stęskniłam :)
  pozdrawiam wszystkie czytelniczki Bloga, te które kochają zapachy i które kochają też na nie czekać :))

  bo na piękny zapach warto czekać, warto zbierać, warto kolekcjonować... to jest właśnie pasja. coś, co męczy, frustruje, wymaga wysiłku, a jednak nie możesz bez tego żyć :)

  pozdrawiam Marcinie, zaglądam tu za każdym nowym postem :))
  Agata Ste

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać