[NEWS] Etat Libre d'Orange Rien Intense Incense


Etat Libre d'Orange Rien Intense Incense

Znacie klasyczne perfumy Rien? 


Już wersja podstawowa jest mocnym hardkorem i jedną z najbardziej charakterystycznych pozycji w portfolio marki. Rien Intense Incense to zaś coś, czego zupełnie nie mogę sobie wyobrazić.

W nutach znajdziemy aldehydy, kumin, czarny pieprz, róża, ambra, irys, labdanum, paczula, mech dębowy i tony, tony kadzidła. 

Od długiego czasu brakowało mi zapachu Etat Libre d'Orange, który potrafiłby urwać %$#. Ich premiery ostatnio przypominały kpinę w niszy, ale mam nadzieję, że w Rien Intense Incense znów zacznie się coś dziać.

Komentarze

 1. Żeby to rzeczywiście nie było rien... Labandum zniechęca, zobaczymy

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja labdanum uwielbiam i cieszę się, że jest tu też róża. Niepokoi natomiast irys i tony kadzidła. Niespecjalnie lubię być chodzącą katedrą Notre Dame ;) Ale przetestować na pewno przetestuję. W kategorii czarnych pachnideł uwiódł mnie już ostatnio inny zapach i chyba nie będzie łatwo go zdetronizować ... A swoją drogą nie spodziewałem się po ELd'O, że pójdzie drogą mainstreamowych marek i będzie wypuszczał flankery..

  Raf

  Raf

  OdpowiedzUsuń
 3. ....które, co by potrafiły urwać ? ;-) Ewa M.

  OdpowiedzUsuń
 4. To musiał szyfrem ??? :-P ;-) hehe E. M.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nie sprecyzowałam czy chodzi o głowę czy o główkę.

  OdpowiedzUsuń
 6. JAK ALDEHYDY TO JUŻ NIE DLA MNIE:(

  OdpowiedzUsuń
 7. żadnych nie znam i muszę poznać, ciekawa jestem tych ton, ton kadzidła


  czarna :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Szyfrem, bo ani nie o głowę, ani nie o główkę się rozchodzi ;) Marcin tak trochę bardziej otwarcie mówiąc, o niczym innych, jak o pośladkach tutaj napomina :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać