Gucci Oud [NEWS]


Gucci znów pozytywnie zaskakuje. Gucci Oud to już trzecie perfumy, które mają szansę nawiązać do ich wspaniałej, perfumeryjnej przeszłości (po Museo i Czarnej Florze).


Frida Giannini postawiła na nawiązania do Orientu, naturalność składników i bezkompromisowość. Ingrediecją-kluczem uczyniono naturalny oud pochodzący z Laosu. Oprócz niego w piramidzie zapachowej nowych perfum Gucci Oud znajdziemy malinę, szafran, gruszkę, kwiat pomarańczy, różę, piżmo, ambrę i paczulę.

Zapach będzie dostępny w dwóch pojemnościach: 50 i 75 mL (i cenach 102 i 137 EUR) od lipca 2014. Niestety, wyłącznie w wybranych butikach Gucci.


Komentarze

 1. Oj, ciekawi mnie bardzo ten czarny Gucci, chociaż z oudem lubimy się średnio, ale lubimy się dlatego jeśli tylko nadarzy się okazja chętnie poznam zapach :-) I znowu moja ukochana gruszka się pojawiła. Interesujące ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, bo mnie zainteresował. Pierwszą myślą, jaka mi do głowy przyszła, było, że to perfumy w pierwszej kolejności, które muszę powąchać, bo wizualnie mnie już uwiodły :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawe połączenie bardzo intrygujące :)

  OdpowiedzUsuń
 4. SiroScan już wkrótce zatowaruje półki polskich perfumerii. Oud będzie dostępny w naszym kraju

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak fanka oudu mogę powiedzieć, że zapach jest tylko przyjemny. Oud gra tutaj pierwsze skrzypce, róża drugie, a pozostałe składniki tworzą cichy "chórek". Nie jest to raczej zapach, który zrewolucjonizuje perfumowy rynek, bo podobnych zapachów jest sporo, ale na pewno będzie zapachem wyróżniającym się wśród zapachów Gucci. Kolor opakowania i butelki wskazywałby, że odbiorcą powinni być głównie mężczyźni, jednak moim zdaniem jest na tyle delikatny i subtelny, że z powodzeniem nadaje się dla kobiet, a może nawet głównie. Na pewno polecam do testów, bo za taką cenę można znaleźć inną oudową "perełkę".

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam markę Gucci jednak nowy Oud nie zaskakuje. Zapach nie jest trwały i cena oj, oj- drogo. Pojemność 50 ml.- 445 zł. a 75 ml. 595 zł.
  Przepraszam wszystkich, których uwiodła ta iście królewska kompozycja- ale ja jestem na NIE.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać