Cartier Baiser Vole Lys Rose [NEWS]

Na lato 2014 Cartier przygotował ciekawą nowość - Cartier Baiser Vole Lys Rose. Nie wiem, czy trafi do Polski, ale bardzo bym chciał poznać te perfumy. Klasyczna wersji Baiser Vole EdP mnie zachwyciła.


Ponoć mają być bardzo delikatne i szalenie kobiece. Co ciekawe, nie będzie w nich róży. W jej miejsce Mathilde Laurent - naczelny nos marki Cartier - wplotła nutę malin. Musicie przyznać, że połączenie lilii z owocami brzmi ciekawie. Obym miał okazję poznać ten zapach.


Komentarze

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lilie i maliny, trochę mnie ten duet przeraża (bo nie przepadam za zapachem ani jednego, ani drugiego w perfumach). "Zwykłego" Baiser Vole nie trawię, może jeśli malina nie będzie rodem z gumy do żucia to mnie przekona ta wersja... Flakon prezentuje się ładnie, ciekawiej w tym kolorze. Pozdrawiam, MR.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny flakonik......

  OdpowiedzUsuń
 4. Cartiera kocham prawie tak jak Muglera <3 podobają mi się tutaj nuty i cudnie różowy kolor perfum ;-) Czekam!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, mam nadzieje, że premiera nie ominie Polski, bo zapach zapowiada się bardzo obiecująco!

  OdpowiedzUsuń
 6. Znowu boję się to napisać, żeby nie zapeszyć, ale...powinno być dobrze! ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Baiser Vole to cudowna chlodna i elegancka lilia...nie ma rownych sobie w tej nucie....ciekawa jestem nowego zapachu...miloby stanac rozowemu flakonikowi obok bialego ewa

  OdpowiedzUsuń
 8. Róża z maliną brzmiałoby jeszcze lepiej. Ale może być naprawdę ciekawy, aby nie za dużo lilii. ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. flakon wyglada jak baniak a sam zapach to pewnie nie moje klimaty ale zawsze warto poznac kazda nowosc - po to zreszta ciagle zagladam na twojego ciekawego bloga Marcinie :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać