Armani Si Intense [NEWS]


Armani lansuje wzmocnioną Si - Si Intense. 


Armani Si Intense to perfumy do pewnych siebie kobiet - piękny, niezależnych i silnych. Sam zapach opisywany jest jako modern chypre, choć domyślam się, że z szyprem za dużo mieć wspólnego nie będzie. Nutą główną uczyniono czarną porzeczkę. Oprócz niej w piramidzie olfaktorycznej znajdziemy bergamotkę, frezję, mandarynkę, różę, neroli, kwiat osmantusa oraz piołun. Bazę ukuto z paczuli, wanilii oraz nut drzewnych. Na mój nos kompozycja będzie bardzo zbliżona do klasycznych Si.

Twarzą nowych perfum Armani pozostaje Cate Blanchett. Zapach będzie dostępny w trzech pojemnościach: 30, 50 i 100 mL, w stężeniu wody perfumowanej.

Komentarze

 1. Jestem bardzo ciekawa jak będzie pachnieć, bo sam flakon jest naprawdę cudny w swej prostocie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojej, mam nadzieje, ze butelka w srodku jest czarna, a nie plyn. Niedawno przypadkowo wachalam Fame Gagi i bardzo niemile wrazenie na mnie zrobil czarny plyn na mojej rece. Brrr.
  Nadia O.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czarna porzeczka <3 Obiecujący zapach.

  OdpowiedzUsuń
 5. chciałabym żeby był bardziej 'puchową' wersją Si, ale wątpię, że tak będzie, a czarna porzeczka za bardzo kojarzy mi się z Black xs, których nie lubię, ale z pewnością powącham :>

  OdpowiedzUsuń
 6. może być ciekawie, chodź już pierwowzór czterech liter nie urywa;d:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piołun? Wanilia? Te perfumy będą pachnieć jak "Kwiat jednej nocy" z piosenki Alibabek!

  Z pierwowzorem mam problem. Na bloterze są piękne, na mojej skórze okropne - dojmujący kwaśno-słony zapach, całkiem do niczego. I jeszcze ta moc! Ale i tak jestem bardzo ciekawa, głównie piołunu.

  I wiesz co, Marcinie, perfumy lubię za to, że są też dla kobiet brzydkich ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Czarne, czyli te, co tygrysy lubią najbardziej i skład, który brzmi super :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Si i tak mają sporo mocy,choć nie takiej,którą ja preferuję, te będą pewnie jeszcze bardziej intensywne. Żałuję, bo pewnie mi się nie spodobają, a flakony takie,jak ten bardzo trafiają w mój gust. Powącham na pewno,bo warto wiedzieć czym pachnie niejedna koleżanka:-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać