Donna Karan DKNY My NY i Rita Ora [NEWS]


Tańsza linia Donny Karan - DKNY - wzbogaci się w tym roku o kolejny zapach o nazwie My NY. W kampanii reklamowej wystąpi sama Rita Ora.


Zapach nawiązuje do pełnego energii Nowego Jorku - jego nowoczesności, wysokości i dynamiki. Dość powiedzieć, że nierówności na flakonie mają symbolizować właśnie drapacze chmur. Rita Ora określiła sam zapach jako "czystą energię w butelce".

Kompozycja zapachowa powstała we współpracy Trudi Loren (wiceprezes ds. rozwoju w koncernie Estee Lauder, do którego należy marka Donna Karan) i perfumiarzy z IFF. W piramidzie zapachowej perfum DKNY MY Ny znajdziemy maliny, galbanum, czerwony pieprz, jaśmin, frezję, irysa, paczulę, ambrę, piżmo oraz wanilię.

Zapach będzie dostępny w pojemności 30, 50 i 100 mL jako woda toaletowa. Perfumom będzie towarzyszyła linia produktów uzupełniających.

Komentarze

 1. Średnia kompozycja...J Asia Sienkiewicz

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakieś to przerysowane nieco ;(

  OdpowiedzUsuń
 3. Malina mnie zachęca, tylko ta wanilia znowuuuu :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Malina mnie zachęca, tylko ta wanilia znowuuuu :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Obawiałam się przejrzystości typowej dla DKNY... czyli, że na początku coś nowego, ale i tak na końcu nuty wyraźne dla DKNY...aaale tu zaskoczenie... zarówno początek jak i koniec zupelnie nie w stylu DKNY... i konczy się lekko orientalnie ... całkiem, calkiem... trzyma się na mojej skórze również całkiem, całkiem długo... więc zaskoczenie jest :) Na upalne dni fajnie się w to ubrać, bo ciekawie się "utlenia". Moja ocena: 5/10. Pozdrawiam/Joanna

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać