L'Atelier de Givenchy w PolscePerfumy z najbardziej luksusowej linii Givenchy - L'Atelier de Givenchy - jeszcze w tym roku pojawią się w Polsce.


Sukces jest tym większy, że nasz kraj będzie czwartym rynkiem na świecie oferującym tę niszową kolekcję. Do tej pory perfumy te dostępne są wyłącznie w Wielkiej Brytanii, Francji i Rosji. Seria składa się z siedmiu pozycji: Ambre Tigre, Cuir Blanc, Chypre Caresse, Bois Martial, Neroli Originel, Oud Flamboyant oraz Ylang Austral. Nuty każdej z kompozycji zapachowych znajdziecie w moim marcowym poście, w którym anonsowałem tę linię: "L'Atelier de Givenchy".

Zła wiadomość jest taka, że produkty będą dostępne tylko w jednym mieście i w jednej, jedynej perfumerii. Wiem gdzie i wiem kiedy, ale na razie potrzymam Was w niepewności. Od razu uprzedzam, że NIE jest to Douglas House of Beauty w Warszawie, gdzie zazwyczaj wszystkie rarytasy debiutują.

Przy okazja zaznaczam, że Polska wciąż wygląda bardzo marnie, jeśli chodzi o najwyższe kolekcje zapachowe luksusowych marek. Do tej pory mamy tylko dwie linie: Armani Prive i Tom Ford Private Blend. Próżno szukać sztandarów: Chanel Les Exclusifs, Dior La Collection, Hermessence, niszowych Guerlainów... Ale może i na nie przyjdzie czas.

Komentarze

 1. Gdzie?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

  OdpowiedzUsuń
 2. Hermessence bardzo bym chciala w Polsce.Mam osmanthe yunnan, Rose ikebana,vanille galante i oszczędzam,a tego nie lubię :-)wciąż poluję na więcej. Bardzo lubię ylang ylang. Może uda się kiedyś powąchać Ylang Austral.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zasiałeś ziarenko ciekawości :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie przeczytać o dostępności ich również w Polsce :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałam tylko nadmienić, że perfumy te dostępne są również w Dubaju - sama nabyłam dwie flaszki - Ambre Tigre oraz Oud Flamboyant.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Pewnie w prywatnej perfumerii typu Quality i cala niespodzianka;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Good news!
  Z kolekcji butikowych najbardziej bym chciał widzieć (i wąchać) w Polsce Hermessence!

  Raf

  OdpowiedzUsuń
 8. Marcinie, a kiedy zdradzisz nam tę tajemnicę?

  Małgosia

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać