Kati Nescher nową twarzą Givenchy Ange ou Demon + newsy

Givenchy Ange ou Demon znajdziesz w perfumerii E-Glamour.plOdkryta dopiero w wieku 26 lat modelka - Kati Nescher - została twarzą całej linii perfum Ange ou Demon.


W tej chwili 29-letnia Kati należy do awangardy światowych wybiegów. Pracowała m. in z markami Chanel, Dior, Prada, Saint Laurent, Valentino. Pokochali ją projektanci i dziennikarze na cały świecie. Dość powiedzieć, że Nescher zdobiła okładki największych światowych magazynów (w tym tych z Wielkiej Trójki: Vogue, Harper's Bazaar, Elle). A wszystko przez niesamowite zielone oczy i porcelanową cerę.

Nową kampanię perfum Givenchy Ange ou Demon wyreżyserował Barnaby Roper. Film znajdziecie poniżej.

Givenchy Dahlia Divin Eau de Parfum oraz Gentlemen Only Barber Edition.


W materiałach, które otrzymałem znalazłem też informację o dwóch jesiennych premierach Givenchy. Szykuje się nowa Dahlia Divin, którą występować będzie w stężeniu wody perfumowanej. Jej twarzą będzie Alicia Keys. Drugą nowością jest limitowany Gentelmen Only Barber. Jednak czy będzie to nowy zapach czy tylko limitowany flakon, nie wiem.Komentarze

 1. Ja z pytaniem nieco innym: Prada Candy czy Candy L'Eau? I jakbyś mógł-napisz której ile dajesz w skali 1-10 bo we wpisach odnośnie nich nie ma ocen :<

  OdpowiedzUsuń
 2. Przy okazji mam pytanie:czy Ange ou démon to ten sam zapach co Ange ou étrange?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ten sam zapach. Etrange to wersja na kraje arabskie. Zmiana podyktowana jest Koranem, w którym Demon oznacza Szatana i bardzo negatywnie kojarzy się w krajach muzułmańskich.

   Usuń
 3. Z Ange au Demon lubię się średnio, ale na Gentelmen Only czekam - uwielbiam Gentelmen Only Intense.

  OdpowiedzUsuń
 4. Marcinie a jak oceniasz le secret ? Anka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie oceniam. Nigdy tej wersji jakoś dogłębnie nie testowałem.

   Usuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać