Chloe Love Story [NEWS]


Chloe na jesień przygotowało nowe perfumy o nazwie Love Story. To zapach inspirowany miłością i kobiecością.


Jego historia nawiązywać ma do Paryża i kłódek na moście Pont des Art zawieszonych przez zakochane w sobie osoby. Z obrazem tym spójny jest nie tylko flakon, ale też cała kampania reklamowa. Twarzą Chloe Love Story została Clemency Poesy zaś pieczę nad realizacją powierzono Melanie Laurent. Perfumy będą dostępne w pojemności 30, 50 i 100 mL jako woda perfumowana.


Główną nutą kompozycji zapachowej uczyniono kwiat pomarańczy. Zastosowano tu dwie jego formy: absolut z kwiatu słodkiej pomarańczy oraz olejek z kwiatu gorzkiej pomarańczy, znany jako neroli. Wtóruje im stefanotis. Zapach określany jest jako czysty, kobiecy i zmysłowy. Autorką kompozycji jest perfumiarka Anne Flipo.

Premiera po wakacjach.

Komentarze

 1. brzmi zachęcająco :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Neroli mnie trochę męczy w perfumach,ale mam nadzieję,że tu nie będzie go zbyt dużo,bo liczę na piękny zapach. Ciekawe czy będzie wyjątkowy.

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie kłódki wiszą na kładce Bernatka 😊 Ciekawe czy to będzie Love Story na dłużej, czy okaże się przygodą na jedną noc 😉

  OdpowiedzUsuń
 4. Stefanotis pierwszy raz widzę w składzie perfum. Bardzo jestem ciekawa, czy choć w połowie będzie przypominać zapach prawdziwego, żywego kwiatu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo podoba mi się flakon. Mam nadzieję, że zapach rzeczywiście będzie "czysty" - "zwykłe" Chloe pachnie na mnie właśnie... nieczysto, w sensie: nieświeżo, taką nutą zwiędłych kwiatów trzymanych trochę za długo w wazonie.

  Czy dobrze zrozumiałam z komentarzy pod starszym postem, że flankery Shalimar Parfum Initial będą wycofane z produkcji? Jeśli tak, czy ktoś wie może, kiedy? Bo muszę zrobić zapas Parfum Initial l'eau. ;)

  Pozdrawiam
  MR

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. L'Eau ponoć już zostało wycofane z produkcji, ale klasyk na razie zostaje.

   Usuń
 6. Uwielbiam wszystkie Chloe, więc i te z pewnością będą mi się podobać :)

  OdpowiedzUsuń
 7. czysty zapach? no to czekam na butle i testy bo chloe love bylo dla mnie nie do przejscia...

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam wszystkie Chloe <3 Czekam :-)
  Basia

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać