Dior Homme Parfum [NEWS]


Ta wiadomość dla wielu osób była olbrzymim zaskoczeniem, gdyż linia Dior Homme należy na bardzo rozbudowanych. Wydawać by się mogło, że nie ma tam miejsca na kolejne perfumy. A jednak jest. Dior Homme Parfum właśnie debiutuje we Francji!


Premiera tego zapachu była okryta tajemnicą. Zresztą nawet dziś nie wiadomo o nim zbyt wiele. Nie znamy nut, ani innych szczegółów. Można go jednak kupić we francuskich perfumeriach, co uczyniło wiele osób z Europy. Na forach pojawiają się więc "zgadywane" spisy nut. Użytkownicy wymieniają zgodnie irysa i drewno sandałowe. Inne propozycje mówią o obecności oudu, kakao, skóry, kadzidła, fiołka, labdanum, mięty...

Ufam, że perfumy wkrótce trafią do Polski i będę mógł Wam o nich napisać coś więcej.

EDIT:

Pojawiła się już oficjalna piramida zapachowa nowych perfum. Znalazło się w niej miejsce dla irysa, róży, cedru, drewna sandałowego i skóry.

Komentarze

 1. wygląda bardzo mrocznie, ciekawe co to będzie. Czekam więc na to więcej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jutro skoczę do Tuluzy i zerknę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj Marcinie, gnałam na złamanie obcasów do butiku Dior, bo tak sobie pomyślałam że może nie tylko w Paryżu tę nowość można znaleźć i nie ma!!! :-((( Akurat, kiedy jestem poza Europą tam się tyle dzieje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale dlaczego akurat tylko we Francji jest dostępny? Może to jest jakiś żart ? Dior już nie wie jaką reklamę sobie ma zrobić i z czego? :P Nic nie słyszałam o tym zapachu.
  Jolka

  OdpowiedzUsuń
 5. Będę w Paryżu pod koniec roku, jeśli do tego czasu nie dotrą do nas, sprawdzę z ciekawości.
  Greg

  OdpowiedzUsuń
 6. w daglasie już jest...

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten zapach jest niesamowity. Największym plusem jest to, że nawet ciężko go przyrównać do innych zapachów i nie jest "kolejnym z serii". Niedługo wybieram się po to cudo (dostępny już drogeriach Sephora i jak wspomniał już ktos w Douglasie).

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać