Joop! Homme Extreme [NEWS]

Joop! Homme Extreme

Niemiecka marka Joop! lansuje kolejną wersję swojego wielkiego klasyka dla mężczyzn (Joop Homme). Joop! Homme Extreme lada chwila pojawi się w europejskich perfumeriach.


Nowy zapach ma być jeszcze mocniejszy, bardziej zmysłowy i kojarzyć się z aromatem rozgrzanej, męskiej skóry. Nuty perfum nie są odkryte, ale wiadomo, że będzie tam kakao i paczula. Zapowiada się zatem naprawdę warte uwagi pachnidło. 

Produkt będzie wodą toaletową dostępną w pojemności 75 i 125 mL. Czuję, że szykuje się coś wielkiego!

Komentarze

 1. Uwielbiam kakao w perfumach. Już mi się podoba. :) tylko ten napis ''extreme'' wygląda kiczowato na nawet zgrabnym flakonie...
  Porcelanowa/Karolina w.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój mąż lubi starą wersję, ja trochę mniej, ale z przyjemnością bym powąchała Extreme.

  OdpowiedzUsuń
 3. Odnoszę wrażenie, że Joop jest u nas niedoceniany, a szkoda. Z drugiej strony lepiej, że nie jest popularny i nie pachnie nim co drugi mijany osobnik ;) Kakao i paczula w męskich perfumach to może być całkiem przyjemna dla nosa mieszanka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może nie doceniany jest przez te okropne reklamy, które aż odstraszają od testów https://www.youtube.com/watch?v=amixNgZdn1I ;)

   Usuń
 4. Niemcy w swoich łazienkach mają dużo flakonów perfum owej marki, widać dbaja o swój rynek :D Wiem, bo w niejednej byłam i nie jedno widziałam, jako Putzfrau :D Tam dorosłam do kupowania oryginałów.

  Jakoś ten flakon mi się nie podoba, taki ni jaki ;/

  OdpowiedzUsuń
 5. Joop fajne lecz nie dla każdego :) Tego zapach jestem ciekawa i mam nadzieję że będę miała okazję sprawdzić czy tym razem zapach mnie zaintryguje ... poprzednie wersje niby fajne ale mąż woli jednak troszkę inne klimaty :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać