Avon & Christian Lacroix Ambre [NEWS]

Avon x Christian Lacroix Ambre for Her

Pod marką Christian Lacroix światowy gigant kosmetyczny - Avon - lansuje dwa nowe zapachy z dominującą nutą ambry o nazwie, a jakże inaczej, Ambre.


Zapewne nie uda mi się ich poznać, ale obie kompozycje wyglądają naprawdę interesująco. Ktoś z Was może miał okazję je już wąchać?

Christian Lacroix Ambre for Her


Wersja damska łączy nuty jagód, mandarynek w głowie. Serce ma pachnieć jaśminem, a baza została ukuta z karmelu i ambry. Zapowiada się pysznie...


Avon x Christian Lacroix Ambre for Him

Christian Lacroix Ambre for Him


Dla Panów przewidziano bardziej szorstkie nuty: bergamotkę, ambrę, kardamon i drewno sandałowe. Obawiam się, że ta akurat wersja może być wtórna i tuzinkowa, ale trudno coś wieszczyć na podstawie tak szczątkowych informacji.

Oba zapachy dostępne już są na stronie brytyjskiego Avonu w cenie 20 funtów za butelkę. 

Komentarze

 1. Ja miałam do czynienia bo na ambrę napalam się jak łysy na grzebień, tak szybko jak kuiłam w ciemno na allegro tak szybko puściłam je w świat, ja naprawdę nie mam zbyt wygórowanych wymagań co do zapachów, ale ten to dla mnie rozwodniony kompocik, może tylko ja go tak odbieram ale nic nie poradzę, porażka, gdzie wersja fioletowa ( chyba) bardzo mi się podoba .

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie lubię avonowskich zapachów (z kilkoma wyjątkami), ale na tę wersję chętnie bym zerknęła, gdyby nie jaśmin. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. NIE ZNAM, ciekawe jak pachnie, moim faworytem był Absynthe.

  OdpowiedzUsuń
 4. nic ciekawego typowy avonowski zapach podobny do tych co już są w avonie nic nowego nie wymyslili , czekałam z ciekawością na tę nowośc i niestety się zawiodłam

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciepły, przyjemny,kobiecy zapach, trochę intymny. Bardzo słaba projekcja,aż denerwująca. Otwarcie bardzo szybko mija, a nie jest złe dzięki owocowej nucie. Potem, jak dla mnie, zostaje już tylko Avon. są fajne z grubego szkła i ciężkie, takie, jak lubię.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać