Zippo Mythos [NEWS]

Oficjalna reklama Zippo Mythos

Przyznam szczerze, że nie testuję nowości Zippo od czasów ich pierwszych perfum. Mythos jednak zapisuję w mózgu i poświęcę mu choć jeden dzień.


Nowy zapach nawiązuje do mitologii i potężnej siły morza. Trudno uciec od porównań z Versace Eros, ale ufam, że sama kompozycja będzie pachniała inaczej. Mythos określany jest jako drzewy i piżmowy z wyraźną nutą cytrusów i akordem morskim. Pełna piramida nut wygląda tak: akord morski, cytryna, bergamotka, jaśmin, róża, piżmo, ambra, bób tonka, paczula. Perfumiarzem stojącym u steru tego zapachu jest Maurizio Cerizza.

Butelka Zippo Mythos

Z rzeczy mniej ważnych, ale miłych dla oka, należy wymienić ciekawe opakowanie i motyw potwora morskiego na butelce. Jest on hybrydą konika morskiego ze smokiem i klasycznym koniem. Albo może tylko konia ze smokiem... Trudno powiedzieć, ale na pewno motyw ten jest interesujący i wyróżnia perfumy Zippo.

Komentarze

 1. Niby motywy mitologiczne są ograne, a jednak to pomysłowa butelka i czcionka nawiązująca do alfabetu greckiego. Oraz fajne zdjęcie (bez nudnych podtekstów seksualnych). Żeby tylko zapach okazał się godny opakowania.
  Nadia O.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. rzeczywiście seks na talerzu nie został tu podany, ale to spojrzenie i ta szeroka męska szczęka .....:)
   butelka ciekawa, zapach trafia na listę do przetestowania :)
   Gosia W.

   Usuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać