Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso x Colin Farrell [NEWS]

D&G Pour Homme Intenso

O tym, że Colin Farrell został ambasadorem nowych perfum Dolce&Gabbana wiadomo nie od dziś. Jednak dopiero teraz poznajemy szczegóły nowej premiery - Pour Homme Intenso - sequela wielkich perfum Pour Homme.


Mam mieszany stosunek do tej premiery. Określenie "intensywny" powinno podbić całą kompozycję i stanowić przyczółek ciekawości do jej poznania. Obok tego producent anonsuje obecność nut wodnych zestawionych z lawendą i bazylią... Taki miks to zaś wielki krok w stronę segmentu "sport", nie "intense".

Colin Farrell w kampanii Pour Homme Intenso

Ciekawym zabiegiem może być użyciu akordu drewna drzewa mlecznego. Nie słyszałem, żeby z tego drewna sporządzano olejek, więc zapewne mamy do czynienia z chemiczną interpretacją. I znowu mam obawy, że ktoś wpadnie na genialny pomysł, żeby pachniało to jakimś kwaśnymi i mlecznymi akordami rodem z żołądka niemowlaka.

Dodatkowo w piramidzie nut widzimy otręby, tytoń, miód i absolut siana. Bazę tworzy drewno sandałowe, cyprys i labdanum.

Nie chcę siać defetystycznego nastroju, ale dla mnie Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso nie wydaje się materiałem na ocenę 10. Na pewno powącham je, jeśli tylko trafi się okazja. Będzie to woda perfumowana dostępna w pojemności 75 i 125 mL.

Perfumy w wersji 75 mL

Komentarze

 1. No czy ja wiem .. na pewno będę chciała sprawdzić zapach ale myślę że szału nie będzie. Ja chyba w ogóle jestem sceptycznie nastawiona do perfum Dolce&Gabbana - zawsze mi coś w nich przeszkadza. W męskich i jak w damskich :) Ale kto wie, może wkońcu pojawi się co mnie na tyle urzeknie żeby kupić sobie lub mężowi ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja czekam na recenzje Lancome Hypnose Pour Homme, Lalique Hommage a L'Homme i Lalique Hommage à l'homme Voyageur :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bezpodstawne komentarze (do czasu wyjaśnienia sprawy) ukrywam.

  Proszę o kontakt mailowy i ew. skan lub foto faktury. Oczywiście, jeśli nie okaże się, że żadne zakupy nie miały miejsca.

  Adres: kontakt@nezdeluxe.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Syn wysłał na maila zdjęcie faktury oraz zdjęcie kodów produktów (sprawa dotyczy 5 z 6 zamówionych).

   Usuń
 4. Na pewno z czystej ciekawości zapoznam się z zapachem ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać