Guerlain Shalimar Nuit des Indes Par la Maison Gripoix [NEWS]


Jako wielki fan Shalimar, będę Wam anonsował każdą edycję tych perfum. Nawet taką, o której zakupie większość z nas może tylko śnić. Bez wątpienia jest nią Nuit des Indes Par la Maison Gripoix.


Limitowana i ultraluksusowa wersja powstała w ilości 40 egzemplarzy. Każdy z nich został ręcznie udekorowany w pracowni Gripoix naszyjnikiem ze złota i pereł. Sam kryształowy flakon jest wzorowany na klasycznej butelce, lecz uzyskanie głębokiej niebieskiej barwy zawdzięcza precyzyjnemu doborowi pigmentów w pracowni Waltersperger. Butelka ma pojemność 1500 mL i napełniona jest czystym ekstraktem Shalimar.

Zakupić można ją jedynie w czterech paryskich butikach Guerlain i za pośrednictwem francuskiej wersji serwisu internetowego. Co ciekawe, w wersji anglojęzycznej jest to produkt niedostępny.

Komentarze

 1. Limitowane edycje Guerlain są zawsze piękne, ale limitowane Shalimar'y to po prostu dzieła sztuki <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny flakon.. Magia ! Edycje limitowane są wyjątkowe :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O Boze !!!! Uwielbiam Shalimar :)) butelka piekna ale miejsce naszyjnika i pereł jest na szyi kobiety :) Szkoda ,ze u nas tak ciezko dostac ekstrakt w sklepach . Ani w Sephorze ani w Douglasie jest to niemozliwe . Bede polowala na lotniskach . Na naszym Okeciu raz byly .

  OdpowiedzUsuń
 4. p.s
  a tak sie zastanawiam , jak używac perfumy z tak dużego flakonu ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Coś pięknego :) MR.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać