[NEWS] Juliette Has a Gun Gentlewoman

Perfumy marki Juliette Has a Gun znajdziesz w perfumerii E-Glamour.pl


Juliette Has a Gun Gentlewoman i Romano Ricci

Dandys to mężczyzna, który przesadnie dba o swój wygląd (urodę, ubranie), maniery i sposób bycia. Jest ekstrawagancki i nonszalancki. Odpowiednik żeński? Gentlewoman według marki Juliette Has a Gun.


Romano Ricci - wnuk legendarnej Niny i założyciel marki JHaG - w swoich nowych perfumach chce przekazać kobietom woń, która przez lata była zarezerwowana dla mężczyzn i kojarzyła się z kręgiem gentlemanów - woń wody kolońskiej. Pomijam już fakt, że Romano chyba zapomniał o fakcie uniseksualnych korzeni Eau de Cologne, ale nie wchodźmy w szczegóły.

W Gentlewoman mamy zatem klasyczny koloński akord oparty na aromacie bergamotki. Bardzo interesujący wydaje się jednak udział migdałów i piżma. Przyznam, że migdałowej wody kolońskiej jeszcze nie wąchałem... Mam nadzieję, że perfumy szybko pojawią się w Polsce.

Komentarze

  1. Marcinie, czy znasz perfumki la perla j'aime i wersje nuit? zastanawiam sie nad zakupem lekko slodkawych i zmyslowych perfum i chcialam zapytac czy mozesz poradzic cos eleganckiego i z klasa? Anna
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam wersję Nuit, bardzo ją lubię, jest to nienahalna słodycz, wyważona, nie dusząca, nawet na letnie wieczory. Dla mnie jako laika jednak zagadkowa - dlatego też chętnie przeczytałabym, co Marcin jako znawca i fachowiec miałby na temat tego zapachu do powiedzenia...
    przepraszam za wpis "nie na temat'' (Gentlewoman) - lecz odpowiedź na poprzedni komentarz,

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać