Nie żyje dr.brandt - Król Botoksu

Doktor Frederic Brandt
Doktor Frederic Brandt

Tragiczna wiadomość obiegła już cały świat. Król Botoksu i Mistrz Odmładzania - dr Frederic Brandt - popełnił samobójstwo przez powieszenie się w swojej rezydencji w Miami.


Kosmetyki dr.Brandt


Doktor zasłynął przede wszystkim swoją linią kosmetyków pielęgnacyjnych sprzedawanych pod marką dr.Brandt. W Polsce można je dostać w perfumeriach Sephora. Jeden z tych produktów - Lineless Lines No More - został nawet okrzyknięty najlepiej sprzedającym się dermokosmetykiem na świecie.

dr.Brandt
dr.Brandt

Zabiegi odmładzające i znane klientki


Dr Frederic Brandt znany był również jako wynalazca szeregu zabiegów odmładzających skórę. Każdy z nich testował na sobie. Ich efekty były tak spektakularny, że stał się najbardziej pożądanym dermatologiem i specjalistą medycyny estetycznej w Ameryce - od Los Angeles do Nowego Jorku. Do jego klientek zaliczały się m. in.: Madonna, Stephanie Seymour i Lara Stone. To on uznawany jest za jednego z ojców botoksu oraz spektakularnych zabiegów na szyję i okolice kości policzkowych.

dr.brandt opowiadający o swoich kosmetykach
dr.brandt opowiadający o swoich kosmetykach

Szyderstwa i śmierć


Samobójstwo lekarza jest ciosem dla całego amerykańskiego showbiznesu. Spekuluje się, że jego przyczyną było ciągłe naśmiewanie się z wyglądu doktora. Ostatnio był on nawet celem parodii w amerykańskim serialu Unbreakable Kimmy Schmidt.

Postać dr. Brandta w serialu Unbreakable Kimmy Schmidt
Postać dr. Brandta w serialu Unbreakable Kimmy Schmidt

Komentarze

 1. Nie naśmiewałabym się z tego człowieka, raczej bym mu współczuła. Patrzenie na tę twarz aż boli.

  OdpowiedzUsuń
 2. Twarz ma koszmarnie wygladzona, ale nie ma sie co wysmiewac, bo w koncu probowal na sobie i jakby nie bylo zrewolucjonizowal podejscie do "mlodosci".

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapewne nie jedna osoba, która się z niego naśmiewała skorzystała z jego odkryć... Musiał być nieszczęśliwy i samotny, skoro się powiesił. Przykre.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cóż, tak się bał starości... może też miał problem jak ukryć pępek na czole po kolejnym podciągnięciu zmarszczek?...

  OdpowiedzUsuń
 5. ...Nie tyle się bał starości ile chamstwa i głupoty kretynów,którzy go wyśmiewali...W końcu człowiek zadaje sobie pytanie:dla kogo to wszystko???
  Ignorancja i nieuctwo otoczenia przeciętniaków...To dobija mądrych,wybitnych ludzi...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać