Upominki dla czytelników Nez de LuxeWczoraj w końcu mi się udało kupić koperty bąbelkowe i zamówić paczkę, którą w przyszłym tygodniu muszę odebrać na poczcie... Tym sposobem nie ma wyjścia i muszę iść znowu na pocztę.


Co to oznacza? Ano to, że mogę Wam rozdać kilka prezentów, na które nie będziecie musieli czekać tyle, ile Justyna i Ewa. :) :)

Jednocześnie informuję, że w związku z bardzo negatywnymi wiadomościami i komentarzami na temat niepodawania przeze mnie zawartości paczek, od dziś będę mówił, kto i jakie otrzymuje upominki. Oczywiście, wszystkie są nowe i nieużywane.

Magdzie, podpisującej się jako MR - miniaturę perfum Serge Lutens, miniatury kremów Mary Cohr oraz zestaw próbek kosmetyków i perfum niszowych (różnych marek).

Avarati - miniaturę perfum Serge Lutens, zestaw próbek kosmetyków marki Sylveco i zestaw próbek marki Serge Lutens.

Proszę o podanie adresów do wysyłki (kontakt@nezdeluxe.pl)

cdn. :) :) :)

Komentarze

 1. Mmm...Będzie pachnąco! Miły gest :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. O Jezuniu, jestem w szoku, bardzo serdecznie dziękuję :) Już wysyłam dane do przesyłki.

  Avarati

  OdpowiedzUsuń
 3. Dominika Kowalczyk24 kwietnia 2015 18:57

  Dziwne, że wystąpiły takie komentarze, niespodzianki są fajne, zwłaszcza te od Ciebie :) Może komentujący chcieli wiedzieć, czy jest nam, stałym czytelnikom, czego zazdrościć. Ja uważam, że jest i niekoniecznie mam tu na myśli niespodzianki, a przede wszystkim zgraną społeczność, bez zadęcia i morza hejtu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dominika Kowalczyk24 kwietnia 2015 18:57

   I oczywiście gratulacje dla Pań!

   Usuń
 4. Ja też uważam, że niespodzianka to niespodzianka a to jakie upominki wysyłasz i czy w ogóle wysyłasz to twoja sprawa :) no ale jak ktoś ma być szczęśliwszy dzięki takiej informacji... ;) Karolina

  OdpowiedzUsuń
 5. a co trzeba zrobić żeby znaleźć się na liście obdarowanych? :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie szkodzi :) Czeka się z przyjemnością :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super prezenty :-) gratulacje dziewczyny!
  Gosia W.

  OdpowiedzUsuń
 8. Marcinie, bardzo miły gest !
  Gratuluję Wybranym :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Marcinie bardzo proszę o recenzję zapachów Aerin!!:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Drogi Marcinie, pięknie proszę o recenzje podobno kultowego juz za granicami naszego kraju zapachu sieciówki kosmetycznej The Body Shop-White Musk :)

  OdpowiedzUsuń
 11. A ja z kolei zamawiam cykl o niszowych domach perfumeryjnych :) Jestem początkującą perfumomaniaczką i bardzo mi brakuje takiego mini-przewodnika. Nie w stylu "w tym roku ten i ten założył...", tylko bardziej impresyjnie, o tym, czym się różni od pozostałych, czy były jakieś trendy w jego/jej historii, co obiecywano na początku i czy to zostało spełnione, itp. :) Raisa

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać