[NEWS] Montale Golden Sand i Starry Night

Montale Starry Night oraz Montale Golden Sand

Montale prezentuje dwa nowe zapachy, które w swoim składzie nie zawierają ani kropli oudowych składników - Golden Sand oraz Starry Night.


Perfumy zaprezentowano w koncentracji wody perfumowanej i w butelce-puszce o pojemność 100 mL. Dla obu produktów barwy są takie same - fiolet przechodzący w czerń. Wygląda to nieźle, ale najważniejsza jest zawartość.

Montale Golden Sand,...


czyli Złoty Piasek.

W spisie nut tej kompozycji znajdziemy pomarańczę, bergamotkę, miętę, fiołek, jaśmin, różę, drewno sandałowe, piżmo, wanilię. W bazie wyczuwalne będą też akcenty ambrowe.

Starry Night,...


czyli Gwiaździsta Noc.

Cytryna, bergamotka i jabłko tworzą akord głowy. Sercem kompozycji jest paczula, róża i jaśmin. W bazie wyczujemy zaś nuty ambrowe, piżmowe i pudrowe.

Niestety, na chwilę obecną nie wiem, kiedy perfumy trafią do Polski i czy stanie się to w ogóle... Jeśli jednak będą tak dobre, jak ostatnia ich premiera - Montale Honey Aoud - to myślę, że polscy przedstawiciele zdecydują się je sprawdzić.

Komentarze

  1. Te zapachy sa piekne. Ja zakupiłam Gwiezdzista Noc a bratowa Złoty piasek. Juz mam na liście chciejstw Złoty piasek. Mam z Montale Honey Aoud i Geryland. Testowałam Rose Night i z tymi mi nie po drodze. Panie Marcinie czytam wszystkie recenzje i w wielu zgadzam sie w 100%. No poza Joop Femme, cos mi w nich bardzo nie pasi. Jak najwiecej takich recenzji. Pozdrawia :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać