Dree Hemingway w nowej kampanii Chloe Eau de Parfum

Chloe Eau de Parfum

Marka Chloe zaprezentowała nową reklamę swojego największego klasyka - Chloe Eau de Parfum. Twarzą perfum została Dree Hemingway.


W nowym klipie wystąpiła wnuczka Ernesta Hemingwaya, która została ogłoszona twarzą tych perfum w maju 2015. Tym samym dołączyła do zaszczytnego grona ambasadorek zapachu: Suvi Koponen, Anji Rubik, Clemence Poesy i Chloe Sevigny.Reżyserem reklamy jest Jordan Scott. Za sesję zdjęciową odpowiada zaś znany duet Inez&Vinoodh.

Efekty oceńcie sami...

Dree Hemingway w kampanii Chloe Eau de Parfum

Poprzednie ambasadorki wyglądały tak:


Komentarze

 1. Wypadała najlepiej ze wszystkich

  OdpowiedzUsuń
 2. Popieram, zdecydowanie najlepsza.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeżeli mogę zapytać...Które Chloe są najbliższe Twojemu sercu Marcinie? Nie jestem jeszcze posiadaczką perfum tej marki, wiele razy testowałam, na nic nigdy się nie zdecydowałam...

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy Chloe nie zmieniły przypadkiem formuły? Kupiłam tą wodę perfumowaną rok produkcji 2015 ale są zupełnie nietrwałe, nie pracują na skòrze i całkowicie się ulatniają po około 2 godzinach. Mòj poprzedni flakonik z 2011 roku to była mega trwałość, cały dzień, a włosy pachniały jeszcze dzień po, nie wspomnę, że pięknie się rozwijał, pod koniec dnia czułam na sobie kwiaty w miodzie - przecudowny zapach. Ten aktualny flakon to jakaś porażka. Czy ktòraś z Was też tak ma.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać