Akcesoria Guerlain La Petite Robe NoireGuerlain lansuje kolekcję akcesoriów w hołdzie swojej ostatniej, wielkiej premierze - La Petite Robe Noire.


Kolekcja jest spora zatem pozwalam sobie przedstawić każdy z jej elementów.

1. Pudełko-niespodzianka.


W nim znajdziemy 30 mL wody perfumowanej La Petite Robe Noire oraz zestaw ilustracji wykonanych przez duet Kuntzel-Deygas. W niektórych są też "złote bileciki", które upoważniają klienta do otrzymania torebki LPRN, o której jest informacja poniżej.

Cena: 75 EUR2. Etui na Iphone'a


Ten gadżet nie wymaga dalszych wyjaśnień. Współpracuje z modelami 5 i 5S.

Cena: 25 EUR


3. Perfumowane rękawiczki La Petite Robe Noire


To niezastąpione akcesorium każdej prawdziwej koneserki perfum. Idea perfumowania rękawiczek wywodzi się z Włoch i w przeszłości świadczyła o statusie kobiety. Szkoda, że w dzisiejszych czasach ten zwyczaj zaginął, a w Polsce nie stał się popularny nigdy.

Rękawiczki Le Petite Robe Noire wykonano w pracowni Maison Agnelle. Do ich produkcji użyto skóry jagnięcej najwyższej jakości, a materiałem podszewki został czysty jedwab.

Cena: 290 EUR4. Książeczka z grafikami La Petite Robe Noire


Cena: 12 EUR5. Jedwabny szal


Wykonany we współpracy z duetem Kuntzel-Deygas z najwyższej jakości włoskiego jedwabiu. Jego tekstura pozwala jednak na swobodne skrapianie go perfumami.

Cena: 200 EUR6. Torba Guerlain & Delphine Delafon


Najważniejszy i najdroższy element kolekcji Guerlain La Petite Robe Noire. Niestety, torba wykonana jest tylko z bawełny, co jednak nie odbiera jej wielkiego uroku.

Cena: 300 EURPerfumy z serii Guerlain La Petite Robe Noire


Przy okazji przypomnę, że do chwili obecnej doczekaliśmy się następujących wariacji zapachowych na temat Malej Czarnej:
- Guerlain La Petite Robe Noire Eau de Parfum;
- Guerlain La Petite Robe Noire Couture;
- Guerlain La Petite Robe Noire Eau de Toilette;
- Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Petales.

Komentarze

 1. Szal i rękawiczki są cudowne... rozmarzyłam się
  Ann

  OdpowiedzUsuń
 2. Urocze rękawiczki.. zaintrygowała mnie Marcinie kwestia perfumowania - czy rzeczywiście bezpiecznie można spryskać rękawiczki ze skóry? Czy utrzymuje ona zapach równie długo jak jedwab? Tych ze zdjęcia raczej nie zakupię, ale podoba mi się idea i chętnie bym spróbowała.

  A.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mamy te rękawiczki, ale pobrudziły się te białe elementy i nikt się nie chce podjąć czyszczenia. W sumie się nie dziwię...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać