Calvin Klein Euphoria Essence Men

Calvin Klein Euphoria Essence Men znajdziesz w perfumerii E-Glamour.pl


Calvin Klein Euphoria Essence Men


Ilość premier marki Calvin Klein może przerażać. Podejrzewam, że średnia z ostatnich lat podchodzi pod 10 zapachów na rok. Jedną z tegorocznych jest Euphoria Essence Men.


Skrapiam się tymi perfumami już od kilku dni i w sumie nie mam pomysłu na jakąś głębszą recenzję. Nie są ani bardzo złe, ani średnie, ani dobre. Można powiedzieć, że spowodowały "zatwardzenie" nosa. W końcu, na szczęście, udało się je przepchnąć...

Reklama perfum Calvin Klein Euphoria Essence Men

Zapach bez dwóch zdań nawiązuje do klasyka - Calvin Klein Euphoria Men. Brakuje mu jednak jego głębi i swoistego uroku. Euphoria Essence Men jest przykurzona z wyraźną nutą fiołka w stylu, który znamy z diorowego Fahrenheita. Ten fiołek, który sam w sobie nie jest wymieniamy w piramidzie nut, wziął się z bluszczu i zamszu. Do kreacji tych dwóch nut bardzo często wykorzystuje się absolut liści fiołka lub jego substytuty.

Całość jest jednak zdecydowanie mniej kontrowersyjna od pierwowzoru. Brak emocji w kompozycji niesie jednak duże szanse na komercyjny sukces.

Opinia końcowa o Calvin Klein Euphoria Men


Nie mam niestety możliwości porównanie bezpośredniego klasyka i tej nowej wersji, ale jestem prawie pewien, że klasyk pachniał intensywniej i był zdecydowanie bardziej "jakiś". Ufam, że Calvin Klein Euphoria Essence Men nie zagrzeje miejsca na półkach perfumerii, bo to zdecydowanie nie jest zapach wielki i godny zapamiętania (a szukając zdjęć okazało się, że to jednak edycja limitowana :) )


Nuty: drewno gwajakowe, bluszcz, bergamota, zamsz, jaśmin, biały pieprz, bób tonka, ambra
Rok premiery: 2015
Twórca: Jean Marc Chaillan
Cena, dostępność, linia: woda toaletowa dostępna w pojemności 50 i 100 mL
Trwałość: średnia, około 4-5 godzin

Perfumy podobne: Calvin Klein Euphoria Men

Komentarze

 1. Moim zdaniem nawet euphoria (podstawowa wersja) jest słaba i nie jestem w stanie pojąć wielkiego zachwytu ludzi tym zapachem O.o Mateusz v

  OdpowiedzUsuń
 2. Rany :(
  Mam błagać na kolanach?
  Dobrze błagam na kolanach o recenzje GUCCI POUR HOMME II
  Perfuma jest juz jakis czas obecna na półkach. Należy się jej recenzja.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać