[NEWS] Lalique Encre Noire A L'Extreme

Lalique Encre Noire A L'Extreme
Lalique Encre Noire A L'Extreme

Po charakterystycznym Living nadeszła pora i na męską premierę. Lalique zaprezentuje niebawem Encre Noire w wersji A L'Extreme.


Przyznam szczerze, że mam bardzo mieszane uczucia wobec tych perfum. Majstrowanie przy tak wielkim klasyku, jakim jest Encre Noire, raczej nie może wyjść na dobre.

Z drugiej strony wciąż mam w pamięci bardzo ciekawą wersję Encre Noire Sport. Jest zatem nadzieja na coś zwalającego z nóg.

W wersji A L'Extreme nacisk ma być położony na nuty wetiwerowe i cyprysowe. Mają być one mocniejsze i jeszcze bardziej intensywne. Problem polega jednak na tym, że takie pachnidło nie miałoby żadnych szans na komercyjny sukces. Mało kto kupi coś o takiej sile w perfumerii sieciowej. Nawet w niszy aż mocne wetiwerowce są uznawana za swoistą ekstrawagancję, czego przykładem niech będzie Fumidus.

Przewiduję zatem, że Lalique Encre Noire A L'Extreme skończy w klimacie oblanego olejkiem wetiwerowym kurzu. Obym się mylił.

Premiera jeszcze w tym roku.

Oficjalny spis nut mówi o takich tonach: wetiwer, cyprys, bergamotka, kadzidło, paczula, drewno sandałowe.

Komentarze

 1. Mam w zbiorze Encre Noir ale niestety sprawiłam, że skutecznie mnie od nich odrzuca, ponieważ użyłam ich kiedyś podczas strasznego ataku migreny. Dziś kojarzą mi się tylko z bólem :) Sorry Lalique :)
  Bardzo jestem ciekawa tego kadzidła w A L'Extreme.

  OdpowiedzUsuń
 2. Aż sie boję tej wersji, choć spis nut zapowiada się bardzo obiecująco. Jestem wierną fanką klasyka i już dla mnie ten sporciak czy damska wersja są nie do przejścia.

  Avarati

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapach ten zabierze cię na dno piekła gdzie smołą i asfaltem pachnie tak jak w bulgari black ale przewlecze cie też przez katedrę pełną kadzidła. Lepszy bo cięższy od poprzedników.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać