Carolina Herrera 212 VIP Men Wild Party

Perfumy marki Carolina Herrera znajdziesz w perfumerii E-Glamour.pl


Carolina Herrera 212 VIP Men Wild

Ponoć w 212 VIP Men Wild Party są tylko trzy nuty. Dziwne. Według mnie perfumy marki Carolina Herrera są znacznie bogatsze. Czasami nawet za bardzo.


Przypominają w pewnym sensie swojego wielkiego poprzednika - 212 VIP Men, chociaż to podobieństwo dalekie i nie ten poziom.

212 VIP Men Wild Party to woń bardzo ciepła, drzewno-tonkowa z wyraźnym akcentem kwiatu pomarańczy. Fizjologiczna nuta neroli jest tu wyczuwalna bezsprzecznie, choć w składzie jej brak. Może nie ma takiej mocy jak Custo Man lub JPG Le Male, ale mimo tego tworzy klimat tej kompozycji i wprowadza do niej drobne, fekalne cienie. To jednak występuje dopiero w sercu. Najpierw bowiem rzuca się w nos aromat szarlotki posypanej pieprzem i z troszkę za bardzo przypieczonym spodem. Efekt jest naprawdę bardzo ciekawy, chociaż nie do końca naturalny i może nieco zbyt rozcieńczony.

Reklama perfum Carolina Herrera 212 VIP Men Wild

Później Carolina Herrera tworzy nam przed nosem portret kwiatu pomarańczy, który zestawiony jest z atmosferą, męskiego, nieco skórzastego fiołka w stylu Dior Fahrenheit. Jest to znowu bardzo ciekawe zestawienie dwóch, ambitnych i niełatwych nut, które mimo wszystko grają w sposób udany. Perfumy są w tym momencie słodkie, drzewne, nieco tanie i syntetyczne, ale niezłe.

W bazie mamy już klasyczne drzewne syntetyki i sporo bobu tonka, który do znudzenia pojawia się w męskiej perfumerii. Nie są to może fundamenty z marzeń, ale tragedii również nie ma, chociaż kurz sypie się strumieniami.

Opinia końcowa o Carolina Herrera 212 VIP Men Wild Party


To przykład dość udanej kreacji perfum z syntetycznych odpowiedników naturalnych wonności. Podoba mi się kunszt i moc wyrazu. Minusem jest duża sztuczność i nudna, sztampowa baza.


Nuty: fiołek, akord drzewny, czarny pieprz, kwiat pomarańczy bób tonka, jabłko
Rok premiery: 2016
Twórca: b.d.
Cena, dostępność, linia: woda toaletowa dostępna w pojemności 100 mL
Trwałość: dobra, około 7 godzin

Grafika promująca nowy duet 212 VIP Wild

Komentarze

 1. Czy porównując do Custo Man nie miałeś na myśli Fleur du Male a nie Le Male?

  OdpowiedzUsuń
 2. W Le Male też czuć mocno i wyraźnie kwiat pomarańczy, ale masz rację, że FdM jest lepszym przykładem. Problem jest taki, że Custo i FdM są wycofane, a chciałem porównać do czegoś, co można powąchać na półkach perfumerii. I Le Male wydał mi się też odpowiedni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy jest możliwość pojawienia się recenzji innych perfum od Pani Herrery? Baza na Pańskim blogu jest biedna jeśli chodzi o zapachy tej marki, a szkoda nie przedstawić takich zapachów jak: 212, CH Men, CH Men Prive, Aqua, Chic.

   Daniel

   Usuń
 3. Mmm, jaki seksowny model...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać