Wielki sukces polskich perfum!

The Fragrance Foundation Award

Po raz pierwszy w historii polskie perfumy znalazły się w gronie finalistów The Fragrance Foundation Awards.


To jeden z najważniejszych i najbardziej prestiżowych konkursów perfumeryjnych na świecie. Dość powiedzieć, że nagrody wręczane są w jego ramach od 1973 roku. Osobną kwestię pozostaje jego dość komercyjny charakter, zwłaszcza w ostatnich latach.

Trudno jednak odmówić obiektywizmu, jeśli w tym roku w gronie finalistów znalazł się zapach naprawdę ponadprzeciętny i wyróżniający się urodą - Original by Anja Rubik. Perfumy polskiej topmodelki to elita światowej perfumerii, o czym pisałem zaraz po premierze.

Original by Anja Rubik

W tym roku doszły do finału w dwóch kategoriach: "Perfumy luksusowe dla kobiet" i "Perfumy niszowe".

Zwycięzców poznamy 7 czerwca na wielkiej gali w Centrum Lincolna w Nowym Jorku.

I choć nie przywiązuje do tego typu plebiscytów wielkiej wagi, to kibicuję polskim produktom. Anji Rubik podwójnie, ponieważ jej perfumy są naprawdę bardzo dobre i wyjątkowe. Zapraszam też do lektury mojej opinii na temat zapachu: recenzja perfum Anji Rubik.

Komentarze

 1. Trzymam kciuki!!!
  Anna

  OdpowiedzUsuń
 2. Do rewelacyjna wiadomość! Sama za nimi nie przepadam, choć ta wybitnie grobowa nuta lilii przyprawia o dreszcze. Ale moja ciocia uczyniła z nich signature scent ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam je, więc tym bardziej cieszy taka wiadomość :) Paulina

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo się cieszę, wspaniałe perfumy, jedne z moich ulubionych. Nie dziwię się, że zostały docenione. Tak trzymać! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdyby nie ta marchew w otwarciu...

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo przypominają Narciso R. For Her!

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły, przypominają mi ogródki Hermesa, ale są na mnie jeszcze bardziej nietrwałe niż ogródki. Cena zbyt wysoka, ale perfumy naprawdę piękne.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać