Mroczny wetiwer + TOP 4


Dzisiaj zapraszam Was na film, którego temat podsunął mi jeden z widzów - Mateusz (Dzięki :). Materiał ten rozpoczyna nowy cykl: "Nuty, akordy, składniki"...


Film składa się z dwóch części: na początku trochę informacji o olejku wetiwerowym, a później krótki przegląd czterech, najciekawszych (według mnie) dymnych wetiwerowców.

Jeśli chcecie być na bieżąco z moim pachnącym kanałem, to zapraszam do subskrypcji - KLIK. Jest to również dla mnie znak, że tworzenie tego typu materiałów ma sens :)

A tu link do filmu: "Mroczny wetiwer"


+ jeśli macie pomysły na tematy, to koniecznie napiszcie w komentarzu pod filmem na YT. Postaram się realizować Wasze pomysły w jak największym stopniu.

Komentarze

 1. Słabo Cię słychać. Albo załatw mikrofon albo nagrywaj w mniej pustm pomieszczeniu bo niesie się wszystko.

  Tak poza tym świetnie że wreszcie można zobaczyć cię w akcji. Liczę na krótkie recenzję perfum tak maks 3 min. krótko zwięźle i na temat, bo czasami w przerwie lub w drodze można sobie zobaczyć a dłuższe filmiki niestety zabierają czas.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmniejszyłem czułość mikrofonu, bo łapał nawet dźwięki z zewnątrz. Widzę, że bez dodatkowego się nie obejdzie jednak.

   Postaram się wszystko ulepszać, tak żeby komfort oglądania był jak największy. Już wiem, że muszę mieć wyższy statyw i mikrofon :) :) :) Myślę, że w styczniu będzie już ok.

   Dzięki za uwagi

   Usuń
  2. A mam jeszcze takie małe pytanie.

   Chodzi o Bentley For Men Absolute.

   Ostatnio mi znajoma mówiła że na szkoleniu(nie pamiętam nazwy tego szkolenia, jak ją spotkam to zapytam) że wprowadzają u nas na rynek właśnie tego Bentleya jako nowość. Sam go posiadam a nie jest to na pewno nowość.

   Poparli to słowami takimi na iż "Szejk zamówił sobie perfum na wzór Gucciego i za jego pozwoleniem będzie sprzedawany w Polsce."

   Tak więc ciekawi mnie historia tego pachnidła. Być może chodzi o kolor złoto czarny(chyba w Harrodsie tylko dostępny był) zamiast całego czarnego jak to jest u nas w sprzedaży.


   Tak więc jeśli masz jakieś informacje czekam na odpowiedź.

   Usuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać