Guerlain La Petite Robe Noire 5th Anniversary

Guerlain La Petite Robe Noire znajdziesz w perfumerii E-Glamour.pl


Guerlain La Petite Robe Noire 5th Anniversary

To już pięć lat odkąd na szerokie wody wypłynął jeden z najlepiej skomponowanych zapachów rodziny gourmand - La Petite Robe Noire


I choć zapewne nie powtórzył sukcesu finansowego La Vie Est Belle czy Black Opium, to jest sztandarem jakości i poszanowania sztuki kreacji perfum.

Guerlain La Petite Robe Noire EdP - flakon z okazji 5. rocznicy

Aby uczcić 5 lat od premiery "Małej Czarnej" (w aktualnej wersji, nie mówimy tu bowiem wcześniejszych edycjach butikowych), Guerlain lansuje limitowaną odsłonę - 5th Anniversary. Flakon z czarnego kryształu Baccarat pokryty jest prawdziwą skórą (czarną, a jakże!) i każdy wykonywany jest ręcznie w studiu Tassin pod okiem dyrektor artystycznej Marie Barthes.

Co nie mniej istotne, wszystkie egzemplarze są magazynowana w butiku Guerlain przy Polach Elizejskich i jedynie tam można je zakupić. Powstało 18 butelek. Cena jednej to 10 000 EUR.

Zawartością flakonów jest La Petite Robe Noir w klasycznej odmianie Eau de Parfum. Pojemność: 1500 mL

Reklama limitowanego flakonu La Petite Robe Noire 5th Anniversary

Komentarze

 1. ....zapach pewnie godny, butelka obrzydliwa, kojarzy mi się z kłutym ogrodzeniem....i z człowiekiem w żelaznej masce....brrrrr szkaradziejstwo....brrr Kasia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj tak, nie jest ta butelka elegancka , czuje tu jakis zgrzyt ......

   Usuń
 2. Flakon dziwaczny, zapewne te limitowane butelki są umieszczone poza dostępem normalnych klientów na zapleczu sklepu lub na wyższym piętrze...A szkoda, podczas kolejnej wizyty na Polach Elizejskich chętnie bym przynajmniej powąchała.

  OdpowiedzUsuń
 3. No butelka może i ręcznie robiona i może dopracowana, ale mając 10 tyś EUR wolałabym je wydać na coś innego niż na względnie ładną butelkę perfum, które w innej butelce kosztują 100 razy taniej. Kto to kupuje?

  OdpowiedzUsuń
 4. Flakonik rzeczywistości robi wrażenie...;( "Nagrobek La Petite Robe noire"... Oby nie wpłynęło to na zawartość. Achna

  OdpowiedzUsuń
 5. Pojemność 1,5 litra? Sporo jak na perfumy :)
  Justyna

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać