Zadig&Voltaire This is Him

Perfumy Zadig&Voltaire znajdziesz w perfumerii E-Glamour.pl

Zadig Voltaire This is Him
Zadig&Voltaire This is His

This is Him to męska propozycja marki Zadig&Voltaire, która pojawiła się w Polsce dopiero w tym roku. Czy na tle damskiej odsłony jest godna uwagi?


To na pewno, ponieważ drzewno-kadzidlany akord nie jest czymś spotykanym na każdym rogu męskiej perfumerii. Kompozycja This is Him jest przy tym nowoczesna i współczesna, więc tony żywiczne na pewno nie będą budzić skojarzeń z perfumami retro lub kadzidłem świątynnym.

Zapach ma mocny, kręcący w nosie wstęp z nutą słodko-plastikową. Gdyby ktoś powiedział, że kojarzy mu się z nadpaloną płytą winylową, to pewnie bym to zrozumiał i mu uwierzył. Z tego powodu na pewno This is Him nie jest alternatywą dla fanów najbardziej szlachetnych kadzidlanych woni z Bois d'Encens czy Embers na czele, ponieważ zwyczajnie czuć tu palone tworzywa sztuczne, a nie naturalne olejki.

Sam Lammar x Zadig Voltaire This is Him
Sam Lammar w kampanii Zadig&Voltaire This is Him


Kompozycja jest też względnie słodka i aż trudno mi uwierzyć, że nie ma w niej bobu tonka, który ja sam wyczuwam dość wyraźnie - albo może jego pewne podtony, które dla tej nuty są charakterystyczne.

To wszystko nie psuje jednak ogólnie miłego wrażenia, bo czuć, że składniki, choć nie najdroższe, zostały zmieszane z pomysłem i całkiem nieźle pracują na skórze. Nawet baza nie jest przesadnie zakurzona, choć plastik cały czas jest możliwy do wykrycia...

Opinia końcowa o Zadig&Voltaire This is Him


Plastikowo-kadzidlane perfum wykonane z pomysłem i przy tym niebywale współczesne. Myślę, że odniosą sukces, choć nie jest to dzieło na miarę This is Her.


Najważniejsze cechy:

  • + kręcący w nosie pieprzny początek
  • - bardzo syntetyczny wydźwięk tonów drzewnych i kadzidlanych
  • - nieco przykurzone tony drzewne w bazie
  • + ogólnie miły odbiór jako całości


Nuty: 

kadzidło, wanilia, czarny pieprz, grejpfrut, drewno sandałowe

Rok premiery: 

w Polsce 2017

Cena, dostępność, linia: 

woda toaletowa dostępna w pojemności 30, 50 i 100 mL

Twórca: 

b.d.

Trwałość: 

średnia, około 5-6 godzin

Reklama perfum Zadig&Voltaire This is HimKomentarze

  1. W momencie kupna damskiej wersji, bez wahania sięgnęłam też po ten flakon. Wydaje mi się, że można te perfumy podciągnąć pod unisex. Pięknie się na mnie układają, i trwają około 10 godzin, znacznie dłużej niż Zadig&Voltaire This is Her ... Na szalu pachnie około dwóch dni...This is Him , bardzo przypadły mi do gustu. Jest słodko, tajemniczo, trochę mrocznie...

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapomniałam dopisać, że dałabym im znacznie więcej niż 4...co najmniej 7 ...:)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać