Podróbki perfum - spraw kilka

Marcin Budzyk-Wermiński nezdeluxe.pl

Moi Drodzy,

ostatnio (25. maja) znowu miałem przyjemność gościć w studio programu "Pytanie na Śniadanie" i opowiedzieć słów kilka o podróbkach perfum.

Temat ten (jak zawsze w przypadku moich występów w telewizji) wzbudził dużo emocji na grupach dyskusyjnych. Pragnę raz jeszcze podkreślić, że w programach telewizyjnych mamy do dyspozycji zaledwie kilkaset sekund na nakreślenie problemu i absolutnie nie ma możliwości wyjaśniania, precyzowania i wchodzenie w szczegóły. Celem takich występów jest tylko przekazanie haseł kluczowych, które można później wykorzystać poszukując dokładniejszej wiedzy w internecie.

Zapraszam do krótkiego materiału:

Komentarze

 1. Panie Marcinie, czy przewiduje Pan wprowadzenie wysyłki w Impressium do paczkomatów? Byłoby to wielkie udogodnienie dla klientów.
  Pozdrawiam G-zia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na chwilę obecną istnieje możliwość kurierem DPD, który doręczy przesyłkę w dowolne miejsce w kraju i to bez konieczności wychodzenie z domu lub pracy, pod same drzwi
   Pozdrawiam,

   Usuń
  2. Opcja zapewne super dla osób pracujących stacjonarnie dla pozostałych pozostawienie przesyłki w paczkomacie jest jednak zdecydowanie lepsze.
   Szkoda, że jest to niemożliwe .
   Pozdrawiam

   Usuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać