Weekend prezentów oraz wtorek i środa na Piotrkowskiej

Impressium w Łodzi

A teraz podzielę się miłymi wieściami i prezentami wręczanymi w najbliższych dniach (od piątku do niedzieli, 23-25.11) na Impressium.pl oraz stacjonarnie na Piotrkowskiej w najbliższy wtorek i środę


1. Flakony podróżne do każdego zakupionego produktu


Podczas najbliższych dni otrzymacie do każdego zakupionego produktu dowolnej marki, dowolnego rodzaju, masy czy pojemności (bez próbek i kategorii "Książki") prezent w postaci podróżnego flakonu (Ormonde Jayne lub Nicolai).

2. Świece do wybranych produktów Ormonde Jayne


Do każdego flakonu perfum Ormonde Jayne o pojemności 120 mL lub wersji Intensivo 50 mL lub świecy zapachowej Ormonde Jayne otrzymacie dodatkowo świecę zapachową OJ o masie 80 gramów (+ oczywiście, flakon podróżny)

3. Do każdego zamówienia powyżej 1500 złotych otrzymacie zapach do wnętrz marki Phaedon lub Nicolai (świeca, dyfuzor lub roomspray) (+ prezenty wynikające z poprzednich punktów)


Aby skorzystać z promocji, nie należy wykonywać żadnych dodatkowych czynności. Wszystko dzieje się samo :)

+ darmowa dostawa kurierem DPD przy przedpłacie (jak zawsze)
+ próbki ciekawych zapachów na pokuszenie


BONUS DLA CZYTELNIKÓW:

przy wpisaniu w wiadomości przy zamówieniu hasła "EXT" otrzymacie flakon podróżny czystego ekstraktu perfum z serii Cztery Strony Świata - najdroższej i najbardziej luksusowej linii Ormonde Jayne - zamiast standardowej wersji podróżnej. Na jedno zamówienie może przypadać tylko jeden ekstrakt perfum.

Promocja online trwa do niedzieli (do godziny 23:59) lub do wyczerpania zapasów. Zamówienia, które nie zostaną opłacone do poniedziałku do godziny 18:00, zostaną automatycznie anulowane.

Komentarze

 1. Marcinie, wielkie dzięki! Urocza paczuszka z liścikiem wprost mnie rozbroiła. Impressium to nie sklep, to stan umysłu w którym mogłabym się pławić bez końca 😍

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozwolę sobie dodać , że Impressium to najlepsza perfumeria niszowa , od początku istnienia trzyma poziom europejski , a ze względu na stale poszerzającą się ofertę i dbałość o klienta, mam nadzieję , że stanie się numerem 1 w Polsce , bo wzorcem już jest!!! -
   Panie Marcinie , tak Pan trzymaj !!!
   Pozdrawiam serdecznie , Marek.

   Usuń
  2. I jeszcze jeden aspekt dotyczący drażliwego tematu ceny -
   przeciętna cena za 100 ml perfum z D lub S to 400 - 600 złotych - patrzyłem głównie na topowe rzeczy , a np. za 100 ml SoOud Ilham 819 złotych , ale proszę zakupić próbkę i powąchać to arcydzieło , to dopiero luksus i splendor.
   0,5 ml próbka to koszt 15 złotych , myślę , że 30% osób , które zdecydują się na to sięgnie po 100 ml.
   Arcydzieło!!!
   Pozdrawiam , Marek.

   Usuń
  3. Dziękuję za wszystkie miłe słowa i p. Markowi za dokładniejszą analizę.
   Pozdrawiam serdecznie,

   Usuń
 2. Ja ostrzyłem zęby na 30 tego nowego szypru i ktoś mi go sprzątnął sprzed nosa . Waldek

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Marcinie,
  Ja również bardzo dziękuję za pięknie opakowaną paczuszkę z odręcznie napisanym listem i cudami w środku:-) Pana dbałość o każdy detal jest imponująca. Zakupiłam Daniel Josier Bois d'Iris , które są fantastyczne. Eleganckie, pięknie się rozwijają i bardzo dobrze się noszą.
  Pozdrawiam serdecznie
  Justyna R.C.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Justyno, bardzo się cieszę, że przesyła dotarła i przede wszystkim, że zapach zachwyca.
   Pozdrawiam serdecznie,

   Usuń
 4. Anonimowy Marku, to ty-miłośnik zizana? A teraz odkryleś ilham? Tak czy inaczej musze zakupić próbkę i go koniecznie poznać, Monika B.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pozdrawiam , :):)
  Na swoją obronę dodam , że nie wiedziałem o istnieniu SoOud , polecam bardzo Ilham , przecudny i długoutrzymujący się dosłownie wszędzie , cud - miód !!!
  Pozdrawiam serdecznie , Marek.

  OdpowiedzUsuń
 6. A tak z ciekawości , pani Moniko , jak skończyła się przygoda z
  Ispartą ? :):)
  Pozdrawiam , Marek.

  OdpowiedzUsuń
 7. Pamięta Pan?Ispartę poznałam i jest rzeczywiście zjawiskowa,róża jakiej dotąd nie znałam, ale tak mnie Pan zaintrygował zapachem ilham,że nie zaznam spokoju dopóki go nie poznam,pozdrawiam Monika B.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać