Joop Go

Joop Go znajdziesz w perfumerii ElNino-Parfum.pl


Joop Go
Joop Go

Dzisiaj kontynuuję serię o perfumach obecnych na rynku od wielu lat. Z tej przyczyny wpis o Joop Go


Zapach miał swoją premierę w 2006 roku. Wówczas reklamowano go jako nowoczesne i świeże perfumy dla mężczyzn, które miały konkurować z markami takimi jak Hugo Boss, Lacoste czy Dolce&Gabbana. I to, oczywiście, czuć. Nie obcujemy z Himalajami sztuki, lecz w swojej kategorii Joop wylansował produkt wart uwagi.

To świeżo-drzewny aromat, który prawdopodobnie spodoba się każdemu. Nie zionie taniością i chemią, nie jest paskudnie zakurzony, a przy tym zmienia się na skórze, odsłania więcej niż kilka wątków i po prostu dobrze się nosi.

Joop Go 200 mL oraz balsam po goleniu
Joop Go 200 mL oraz balsam po goleniu

Pozornie to świeżak, lecz złożony z bardzo przyjemnych elementów drzewnych i owocowych. Momentami zaskakuje żywicą, czasami cytrusami, sporo w nim rabarbarowo-jabłkowej słodyczy. W mojej opinii Joop Go jest bardzo łatwy w odbiorze, a to cecha, która pozwala upatrywać w nim idealnych perfum dla osób, które niekoniecznie "siedzą" w temacie i potrzebują po prostu jednych perfum do codziennego użytku.

Podkreślenia wymaga fakt, że wszystkie "trudniejsze" nuty są tu zatopione w owocowo-drzewnej osnowie. Jeśli pojawia się wątek kadzidła, żywic, przypraw, zieleni, to dzieje się to na dalszym planie. Wyraźnie czuć, że kompozycja pracuje na skórze, a jednocześnie cały czas zachowuje bardzo perfumeryjny, przyjazny charakter.

Opinia końcowa o Joop Go


Bardzo dobre, współczesne, męskie perfumy. Nie mamy tu trzęsienia ziemi, ale przecież nie zawsze potrzeba artyzmu na miarę Habit Rouge.


Najważniejsze cechy:

 • charakter: owocowo-drzewny, nowoczesny, świeży
 • + bardzo współczesny wydźwięk, lecz bez taniości i tandety
 • + ciekawa gra nut pobocznych
 • + wpleciony subtelnie wątek żywiczno-kadzidlany

Nuty: rabarbar, pomarańcza, czerwony pieprz, cyprys, balsam fir, geranium 
Rok premiery: 2006
Twórca: Sophie Labbe
Cena, dostępność, linia: woda toaletowa dostępna w pojemności 50, 100 i 200 mL
Trwałość: dobra, około 5-6 godzin

Reklama perfum Joop Go 


Joop Go - oficjalne materiały z kampanii
Joop Go - oficjalne materiały z kampanii

Komentarze

 1. Witam. Mam pewne pytanie, Pan na pewno będzie wiedział. Używam klasycznego Angela. Stoję przed decyzją zakupu wersji New Star 2015 po dość okazyjnej cenie,tylko nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy na pewno to tylko inna butelka. Teoretycznie gdzieś na stronie podany był ten sam skład, natomiast znalazłam też gdzieś czyjąś opinię że nieco inaczej pachnie. Czy wiesz coś może na ten temat? Dziękuję z góry za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 2. Joop "Adam" był fajny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słyszałem wiele dobrego o tym zapachu, ale to już odległe czasy

   Usuń
 3. Marcinie, czy kojarzysz Room 1015
  Yesterday? Jeśli tak, to czy podzielisz się wrażeniami? :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz, proszę się podpisać