Szkolenia dla firm


Oferuję szkolenia branżowe dla:
- pracowników perfumerii i konsultantów zapachowych
- salonów SPA i gabinetów kosmetycznych
- szkół kosmetycznych
- firm dystrybuujących
- aromaterapeutów

Wiedza, jaką przekazuję podczas szkoleń pomaga w zrozumieniu podstaw sztuki perfumeryjnej. Na tych fundamentach pracownicy zostają wyposażeni w narzędzia, które umożliwiają efektywniejsze zarządzanie posiadanymi umiejętnościami. Celem nadrzędnym jest przekazanie zdolności do lepszego rozpoznawania potrzeb klienta i ich realizacji.

Jestem osobą, która obok długoletniego doświadczenia w obcowaniu z perfumami i znajomości rynku perfum, posiada również niezbędną wiedzę chemiczną i praktykę w tworzeniu zapachów. Swoją wiedzę miałem okazję poszerzać pod okiem najlepszych specjalistów od chemii zapachu i chemii organicznej w Polsce. Więcej w zakładce "O mnie".

Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że perfumy to nie tylko chemia. To też emocje i uczucia. Od wielu lat interesuję się psychologią węchu i pamięci węchowej. Aby zapewnić moim klientom najwyższą jakość usług zdecydowałem się dodatkowo nawiązać współpracę z uznaną psycholog - dr Mileną Szuszkiewcz (Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Karola Ruprechta w Heidelbergu)

Kontakt: kontakt@nezdeluxe.pl